Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besa Bëhet ‘e Hirtë’


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[12-04-2015]
Besa Kokëdhima ka ndryshuar stilin e flokëve dhe këtë ndryshim e ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale.

Këngëtares i ka pëlqyer dukja e saj e re, saqë me krenari ka publikuar fotografi në Instagram dhe Facebook.

“Jam bërë gri”, ka shkruar këngëtarja në rrjetet sociale.

 (Gazeta Express)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet