Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - Mëngjesi Im Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Ti, pasion qe me zgjon (2x)

mengjesi im je ti
pasion qe me zgjon
i kerkoj puthjet e tua
sa here qe me mungojne
ti je mengjes
e pse nuk te kam
i kerkoj puthjet e tua
me prane
ti je mengjes
pasion qe me zgjon
i kerkoj puthjet e tua
sa here qe me mungojne
ti je mengjes
e pse nuk te kam
i kerkoj puthjet e tua
me prane

cdo mengjes ti ishe puthje ngrohtesi
me dhe fryme, fryme te ndjej
e renda renda perqark botes, te te arrij
bota zhdukej, zhdukej pa ty
pasionin njoha dhe i vura emrin tend
ti nuk me njohe, je je, je je je jo ti
e humba humba ne mes ndjenjash te te gjej
vetem mbeta pa ty

(refreni)(2x)
mengjesi im jeti
pasion qe me zgjon
i kerkoj puthjet e tua
sa here qe me mungojne
ti je mengjes
e pse nuk te kam
i kerkoj puthjet e tua
une prane

ti je mengjes
pasion qe me zgjon
i kerkoj puthjet e tua
sa here qe me mungojne
ti je mengjes
e pse nuk te kam
i kerkoj puthjet e tua
une prane

ti je mengjes
pasion qe me zgjon
i kerkoj puthjet e tua
sa here qe me mungojne
ti je mengjes
e pse nuk te kam
i kerkoj puthjet e tua
une prane


Ky tekst u dërgua nga Ejona Nela


Nuk kemi video për këtë këngë.


Besa Kokëdhima
Publikimi: 01/12/2006
Orkestrimi: Andy Gramm


Besa - Mëngjesi Im Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mëngjesi Im Je Ti".
3. Video është e këngës "Mëngjesi Im Je Ti", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 0