Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - Ndale Me Ngadale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Me thuaj pse me nuk qesh
dhe hesht pa fjale
nje lot ne sy po shikoj
rreshqet ngadale
cfare te mungon miku im
dua ta di
eja nje gote vere te pime
per dashurine

te kuptoj se ty dhe une te kam provuar
ishe ti ngushellim me ke degjuar
dashuron dhe ke frike qe tja thuash ti
ke frike tja thuash ti

(refreni)(2x)
ndale me ngadale
thuaj nga nje fjale
nje te dua thuaj
do ti mjaftoje.
ndale me ngadale
thuaj nga nje fjale
nje te dua thuaj
do ta besoje.

me thuaj pse me nuk qesh
dhe hesht pa fjale
nje lot ne sy po shikoj
rreshqet ngadale
cfare te mungon miku im
dua ta di
eja nje gote vere te pime
per dashurine

te kuptoj se ty dhe une te kam provuar
ishe ti ngushellim me ke degjuar
dashuron dhe ke frike qe tja thuash ti
ke frike tja thuash ti

(refreni)(2x)
ndale me ngadale
thuaj nga nje fjale
nje te dua thuaj
do ti mjaftoje.
ndale me ngadale
thuaj nga nje fjale
nje te dua thuaj
do ta besoje.


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 0


Besa - Ndale Me Ngadale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndale Me Ngadale".
3. Video është e këngës "Ndale Me Ngadale", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.