Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - Parajsa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

U rishfaqen, u rihapen syte
Nje drite mbyt gjithcka ne bardhesi
Shpirtra te vetmuar, ku je ti
Humbur ne skajet e parajses pa kufi

Nje dite do t'vij, nje dite do t'vij
Nje dite do t'jem engjelli yt...

Zhytur thelle ne terr te shpirtit tim
Nje ze degjoj me flet ne largesi
Endem te kerkoj une ku je ti
Humbur ne skajet e parajses pa kufi

Nje dite do t'vij, nje dite do t'vij
Nje dite do t'jem engjelli yt...

Pse hesht engjelli im
Do t'jem me ty
Me ty ne perjetesi...

Cdo nate ne terr te pres, te lutem eja!
Ne shpirtin tim te ndjej
Perhere do t'endem te te kerkoj

Ne heshtje ty te pres, te lutem eja!
Ne shpirtin tim te ndjej
Perhere do t'endem te te kerkoj...Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Dorian Gjoni
Orkestrimi: Dorian Gjoni


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 0


Besa - Parajsa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Parajsa".
3. Video është e këngës "Parajsa", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.