Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa & Produkt 28 - Më Beso Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Besa:
Se un shpirtin ta fal, zemren ta jap
Se vetem ti e meriton
Te puth vetem ty
Te ndjej vetem ty me beso

Se kur jam prap me ty
Dita ime ka kuptim
Ti ke frik te humbohesh perseri
Besom i dashur, je vetem ti

Produkt 28
Un te kerkoja vetem ty
Por kam frik tet shoh ne sy, zemer
Dua vetem ty tet kem prane
Te dua, jo jo nuk kam faj

Chorus 2x (Besa)
Se un shpirtin te fal
Zemren ta jap
Se vetem ti e meriton
Te puth vetem ty
Te ndjej vetem ty me beso

Produkt 28
Fjal, fjal gjithmon me fal
Sa shum gabon dhe prap te fal
Ti me genjen mua, i yti jam
Ti mendon vetem per vete por faj nuk kam
Kush je ti qe vazhdon te luash
Sdo ta kuptosh vetem do vuash
Ti duhet ta harrosh, duhet te jetosh
Se un s'mund te pres deri sa ti te ndrryshosh

Degjo miku im kam nje histori
Dhe du ata tregoj ne verzion te ri
Femra duhet prekur me delikates
Ti thush un te dua per ty vdes
Mos u bej konfuz
Vetem dy kerkesa sex edhe paran
Prandaj mendo se do jesh me fat
Jeto me shum e kupto me pak

Chorus 2x

Produkt 28
Prap do te flas se dua te degjoj
Se dua te theksoj se duhet te ndrryshosh

Ti thua ta harroj, por s'dua te ndrryshoj
Te gjitha femrat isoj do ti trajtoj
Se ato jan kristat qe kerkojn deshira
Une shume do te njoh
Do fitoj me e mira

Vazhdo me tipin tend
Dhe ta kesh ndermend
Une thjesht sa ta shpjegova
Dhe une nuk te vi nga mbrapa

Une zemren e jap, shpirtin e fal
Por duhet te mesoj si te flas me pare

Jan qenje komplekse e kerkohen pretekste
Po duhet te zbulosh te fshehtat unitekste
Bohu intrigant, ndoshta interesant
Sillu doshuant e vertet elegant

Un jam dashuri, besim ne zemer
Por nuk me kupton,do ta kuptoj nje tjeter femer

Chorus?..(Besa)


Ky tekst u dërgua nga Alba

Besa & Produkt 28 - Më Beso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Beso".
3. Video është e këngës "Më Beso", por nuk këndohet nga Besa & Produkt 28.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 0