Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besa - Always On My Mind

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Always On My Mind".
3. Video është e këngës "Always On My Mind", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besa - Always On My Mind  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer 2011"

Këngë e albumit:

"Evolution"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Komente

Asnjë Koment

11/09/2011

2011-09-11T03:15:26+00:00

(My mind x 4)
You were always on my mind

Verse I

I fought and I cried
All this time
I tried to get by without you in my life but I failed, yeah
I have failed yeah

I have smiled in dispair
Mixing Heaven and Hell
I have lied to myself I'm not under your spell
And I failed yeah, oh I prayed, yeah

I need you out of my mind

Chorus:

No matter how I feel
No matter what I do
No matter what song plays
I only think about you

Everything I see and
Everytime I smile
You were always on my mind...
(Always on my mind x 5 )

Verse II

I have smiled in dispair
Mixing Heaven and Hell
I have lied to myself I'm not under your spell
And I prayed yeah, oh I prayed, yeah

I looked for some sense
In someone else
Came close to my best saying you're just a test
But I failed yeah..but I failed yeah

I need you out of my mind

Chorus x 1

(You were) Always on my mind x 8


Ky tekst u dërgua nga  AgNnNesssA
Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet