Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - You Shine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

She’s the queen of everything
He’s the one that makes her sick
Either way, you shine…

He’s the writing on the wall
She’s an angel and a whore
Either way, you shine…

He’s the call of morning light
She’s the black and she’s the white
Either way, you shine…


Congratulations on your part
You proved again he has a heart
(It’s) over...

She likes to eat his heart for dinner
She’s the victim and the killer
Either way, you shine…

She’s the ocean blue and dark
He’s a goldfish and a shark
Either way, you shine…

She’s a kitten in the wild
Sometimes mature, sometimes a child
Either way, you shine…


Congratulations on your part
You proved again she has a heart
(It’s) over…

I’m the X and you’re the Y
Everything…(will be just fine…)
Either way, WE shine…

(Heeey x 14)Nuk kemi video për këtë këngë.
Besa - You Shine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Shine".
3. Video është e këngës "You Shine", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 0