Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besa - Nën Qiellin Magjik Ne Do Kërcejmë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nën Qiellin Magjik Ne Do Kërcejmë".
3. Video është e këngës "Nën Qiellin Magjik Ne Do Kërcejmë", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besa - Nën Qiellin Magjik Ne Do Kërcejmë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Teksti:

Besa Kokëdhima

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Ti Je Festa Ime"

Këngë e albumit:

"Besa Për Festat..."

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00

Një Këmbanë
Po dëgjoni
Miqtë sot
lajmëroni

Qyteti shkëlqen
Krijon një refren
Nën qiellin magjik ne do kërcejmë

Hajde bashkë
Udhëtojmë
pranë zjarrit ëndërrojmë
Të qeshur pa frikë
Jetojmë cdo ditë
Nën qiellin magjik ne do kërcejmë

Hajde bashkë ndërtojmë një plak dëbore
Eja shohim dritat në qytet
Sonte nata është e jona zemër
Endrra po më duket e vërtetë

Njëri-tjetrit
I këndoni
sot problemet i harroni
jetoni më shumë
besoni tek unë
Nën qiellin magjik ne do kërcejmë

Santa Klaus mbërriti në qytet!


Ky tekst u dërgua nga Vanessa
Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet