Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besa - Le Të Shkojë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Të Shkojë".
3. Video është e këngës "Le Të Shkojë", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besa - Le Të Shkojë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Teksti:

Besa Kokëdhima

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Ti Je Festa Ime"

Këngë e albumit:

"Besa Për Festat..."

Komente

1 🔥

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00Oh moti jashtë i tmerrshëm
Zjarri aq i lezetshëm
Dhe një ditë pranë tij të shkojë
Le të shkojë le të shkojë le të shkojë

Ngadalë dritat po shuhen
Një puthje të ftohtit I ruhem
Per aq kohë sa të më dojë
Le të shkojë le të shkojë le të shkojë

Dhe deborën sfidoj pa fat
E acartë kjo natë me stuhi
më shtrëngo ti më përqafo
deri në shtëpi do jem ngrohtë

Ngadalë nata po shuhet
Në oxhak të ftohtit I ruhem
Dhe një ditë pa ty kaloi
Le të shkojë le të shkojë le të shkojë


Ky tekst u dërgua nga FIORA
Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet