A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Besa - Santa Klaus Po Vjen Në Qytet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/12/2014

2014-12-29T21:13:22

Lyrics:

Alex Seitaj

Arrangement:

Darko Dimitrov

Video Production:

Pro Video

Song from the album:

"Ti Je Festa Ime"


Fal edhe ti
Më shumë dashuri
Nga qielli po zbret
Një suprizë po të pret
Santa Klaus po vjen në qytet

Në listën e tij
Ndodhesh dhe ti
Si je sjellë këtë vit babagjyshi e di

Santa Klaus sot po vjen në qytet

Të sheh kur qëndron zgjuar
Pranë teje vjen kur fle
I mirë në je treguar
Një dhuratë në mëngjes do gjesh .

Fal edhe ti
Më shumë dashuri
Nga qielli po zbret
Një suprizë po të pret
Santa Klaus po vjen në qytet

…..

Këtë natë ai është nisur
Gjithë botën udhëton
Të sjellë nën pemën tënde
Dhuratën që ti do

Fal edhe ti
Më shumë dashuri
Nga qielli po zbret
Një suprizë po të pret
Santa Klaus po vjen në qytet


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019