Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besa - Krishtlindje Të Bardha

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krishtlindje Të Bardha".
3. Video është e këngës "Krishtlindje Të Bardha", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besa - Krishtlindje Të Bardha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Teksti:

Alex Seitaj

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Video Produksioni:

Pro Video

Këngë e albumit:

"Ti Je Festa Ime"

Komente

Asnjë Koment

24/12/2014

2014-12-24T20:07:57+00:00Sa dua që të zbardhë bora
Mëndafsh që zemrat i mbulon
kur dhe pemët heshtur nisin
midis tyre pëshpërisin
fjalë që vetëm fëmijët I kuptojnë
sa dua që të zbardhë bora
në çdo urim dhe kartolinë
dashuri, dashuri, dashuri të ketë në këtë botë
dhe krishtlindje të bardha si sot

sa dua që të zbardhë bora
në çdo urim dhe kartolinë
dashuri të ketë në këtë botë
dhe krishtlindje të bardha si sot.


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet