A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Besa - Amelia  (Feat. Mattyas)


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  39

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/02/2015

2015-02-11T16:50:40

Participating in

Zhurma Show 2015


Amelia, Amelia
You make me go loco
It’s your eyes…
I’m feeling so loco,
It’s your smile.
I can feel the sound
You pull my hand
You fool around
No longer feel the ground
Take it slow, don’t let me go..
Just hold me tide
It’s a beautiful life!

I give you the world
All I need is your love
When I feel so lost
It’s my name that you call

I’m calling your name
I hear you called my name
My name…
Amelia, Amelia
You make me go loco
It’s you eyes…
Amelia, Amelia
I’m feeling so loco,
It’s your smile.

I give you the world
All I need is your love
When I feel so lost
It’s my name that you call
I’m calling your name
I hear you called my name

Amelia, Amelia
You make me go loco
It’s you eyes…
Amelia, Amelia
I’m feeling so loco,
It’s your smile.

e-Cards (1)

2019-02-22 22:10:01
Amelia, Amelia
You make me go loco
It's your eyes...
Amelia, Amelia
I'm feeling so loco
It's your smile...

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019