A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Besa - Kokëfortë


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/03/2017

2017-03-27T21:31:21

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Video Production:

Pro Video

Participating in

Zhurma Show 2017


Vetëm ty të kam, vetëm ty të kam
Njeriun tim dhe dashurinë...
Nëse të mërzis, unë e bëj për mirë
Mos u nxito, s'e meritoj

A jemi ne gabim
Të dy një rrugë pa kthim?

S'e di pse të lëndova sonte
Se jam kokëfortë, se jam kokëfortë
Dhe mbaj inat me veten time
që s'munda dot, ty të besoj

Unë për ty mbeta njësoj

U pendova prapë
Sepse të kam gjak...përjetësisht në trupin
Të jam dhënë unë ty, me mish e me shpirt
mos u nxito, s'e meritoj

A jemi ne gabim
Të dy një rrugë pa kthim?

S'e di pse të lëndova sonte
Se jam kokëfortë, se jam kokëfortë
Dhe mbaj inat me veten time
që s'munda, dot ty të besoj

S'e di pse të lëndova sonte
Se jam kokëfortë, se jam kokëfortë
Dhe mbaj inat me veten time
që s'munda dot, ty të besoj

e-Cards (2)

2018-07-26 18:51:24
A jemi ne gabim
Te dy nje rruge pa kthim ?
2018-03-20 17:23:04
Vetëm ty të kam,
Njeriun tim dhe dashurinë...
Nëse të mërzis,
unë e bëj për mirë
Mos u nxito, s'e meritoj
A jemi ne gabim

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019