A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Besa - La La La


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/03/2019

2019-03-30T17:57:54

Music:

Elgit Doda

Video Production:

Pro Video


Jemi t'lumtur edhe hiç pa money,
Just be a little smart like Ghandi,
Një minut’ je cute & funny
Pastaj përlahemi,
Pastaj përlahemi

Oh oh oh,
Dhe gabimet prap t'i fali
Se për ty më merr malli,

Oh oh oh
Se per mu’ ti vjen i pari
Vjen i pari...

REF.:
Je melodia e zemrës time
Këndoj për ty un’ la la la
Në trup e kam aromën tënde
Crazy in love me ty unë jam
Oh baby baby you shot me down,
Me kujtime do dehem unë sonte,
Wanna go crazy kur s’të kam ty pranë
T’tjerët festojn'
But I hate to party

Dashurinë e kemi sweet & loco
Jemi dy shpirtra që nuk bëjnë dot solo
Zemrën time ke në duar beso,
Jo mos e lëndo, jo ti mos e ndrro

Oh oh oh,
Dhe gabimet prap t'i fali
Se për ty më merr malli,

Oh oh
Se per mu’ ti vjen i pari
Vjen i pari...

REF. 2x:
Je melodia e zemrës time
Këndoj për ty un’ la la la
Në trup e kam aromën tënde
Crazy in love me ty unë jam
Oh baby baby you shot me down,
Me kujtime do dehem unë sonte,
Wanna go crazy kur s’të kam ty pranë
T’tjerët festojn'
But I hate to party

e-Cards (3)

2019-04-04 22:38:40
Zemrën time ke në duar
Beso, jo mos e lëndo
Jo ti mos e ndrro...
2019-04-03 10:42:06
Je melodia e zemrës time
Këndoj për ty unë la la la
Në trup e kam aromën tënde
Crazy in love me ty unë jam
2019-03-30 20:06:27
Dhe gabimet prapë t'i fali
Se për ty më merr malli
Se për mu ti vjen i pari
Vjen i pari...

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019