Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Top 200

Besa - Histori  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2019

2019-09-01T00:00:00

Muzika & Teksti:

Besa Kokëdhima

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2019


Mund t’me shohesh poshte
Mund t’me flakesh pas
Mund te besh me mua sic ke bere cfare ke dash’
Shpirtin ma ke marre
S’kam me cfare humbas
Force
T’mos harroj kush jam
Lot
Te ringrihem prape
Te hedh nje hap
T’mos kthehem pas

Kur historia te ktheje
Mes fytyrash do t’gjej
Te t’them ne sy gjunjet pa mu prere
Te duash ty, eshte parajse ne ferr

Kur historia te ktheje
Do kerkosh t’fundit here
Te te mbaj ne gji te t’i fal une krejt
Te duash ty eshte parajse ne ferr

Te besova ty ne cdo cast, cdo marrezi
Te mendova ty dhe kur trupi me kish ngrire
Zeri im u ngjir, therras fort emrin tend

Force
T’mos harroj kush jam
Lot te ringrihem prape
Te hedh nje hap
Te t’le ty pas

Ref x 2

Me fal qe erdha sonte pa njoftim
Per mua s’ka mbaruar ti e di...
Nje shprese e kam une ende
Se do t’gjej diku prape
Ai qe do me shume jo nuk fat
Se kur do me shume jo nuk ke fat

Lot x 2
Force x 2
Refren x 3

Kartolina (1)

U krijua nga altjana 2019-12-22 14:55:11
Më fal që erdha
sonte pa njoftim
Për mua s'ka mbaruar
ti e di një shpresë
e kam unë ende

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet