Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - Tatuazh Ne Zemer (Christmass Version) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Tatuazh në zemër
Shenjë të kam perjetë
Dhimbja ime e shtrenjtë
Gdhendur je thellë në zemër

Shpirtin le nënshkrim
Brënda trupit tim
Miku im më i vjetër

Unë për ty e fal dhe jetën
Se ti je tatuazh në zemër
Je i vetmi që unë kam
Forca që më mban
Në shpirt si një titan

Hapi sytë e tu
Falma qiellin blu
Jo nuk dua një tjetër

E ndjej nën lëkurë
Sot më shumë se kurrë
Dashurinë tonë të vjetër

Unë për ty e fal dhe jetën
Se ti je tatuazh në zemër
Je i vetmi që unë kam
Forca që më mban
Në shpirt si një titanPublikimi: 25/12/2013
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Alban Skënderaj
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 0


Besa - Tatuazh Ne Zemer (Christmass Version)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tatuazh Ne Zemer (Christmass Version)".
3. Video është e këngës "Tatuazh Ne Zemer (Christmass Version)", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.