Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - One Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

One ne jemi one(4)
Mind te rrefej per ty po Nuk mjaftojn vec fjale
Mind te rrefej se kete ndjenje e kam jetuar me pare
Ti me zgjon cdo deshire
Me ty flutroje e lire
Uuuuu
One ne jemi one
Kondribo ne moment
Jepi are motivated
Ekziston ne cdo hapsire ne cdo hapsire
One ne jemi one
Ne jemi one(4)
Gravitojm te dy prane vetes me tereq si magenet
Boten time e kthen ne realitet
Ti me zgjon cdo deshire me ty fluturoj e lire
Uuuuuu
Ti me from me tundon ne nje tjeter dimension
Uuuuuu
One ne jemi one
Kondribo ne moment
Jepi ate motivated
One ne jemi one
Ekziston ne cdo hapsire ne cdo hapsire
One ne jemi one 4
Asgje Nuk na ndalon one
Ne jemi one 3
Ekziston ne cdo hapsire ne cdo hapsire
Ti je one
Se ti me one
Besa Kokëdhima
Publikimi: 20/08/2020
Muzika: Besa Kokëdhima
Teksti: Besa Kokëdhima
Orkestrimi: Kledi Bahiti


Besa - One
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "One".
3. Video është e këngës "One", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 0