Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Besa Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Granna 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Besa Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Besa jeton tani me familjen e saj ne Nassja, Ajo filloi te performoje qe nga mosha 3 vjecare, gjate ketyre viteve ajo morri pjese ne shume talent shows dhe dhe festivale. Ajo ka fituar me shume se 10 cmime, vendin e pare te dyte dhe trete ne performancat e saja. Ajo ka kenduar shpesh ne Kosove, Suedi, Gjermani dhe shume kenge te jane jane degjuar edhe ne radio ne Suedi, Kosove dhe Shqiperi. Ajo ka shkruar shume tekste te kengeve te saj, Pasioni ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ana Golja

Saelma

Nidora Gjyriqi

Lola Pink

Fortesa Hoti

Betime Zylali

Rina Fermini

Adelina Tahiri

Elia

Bruna

Tags: Besa Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet