Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa Krasniqi - Rritem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Ne naten e vone lojrat ne zgjojne mos ik mos ik me thone gjdo ore me thone te mos i harroj ti kem ti mbaje me prane,koha shkon nuk jam femije jo jo si me pare e shoh rinine si nje zoge te bardhe qe krejt papritur ne vjen nga lart me merr ne krahe.
Edhe ndjej si se gjej ne zemren time ne shpirt quditem dhe gjdo dite dhe gjdo stine vjen e me shton bukurine e rritem edhe ndjej si se gjej ne zemren time ne shpirt quditem dhe gjdo dite dhe gjdo stine vjen e me shton bukurine.
Si shoqes se vet mami me flet ne sy me sheh plote shprese por babi kur del me perkedhel ne krahe me mbane perher koha shkon nuk jam femije me si me pare e shohe rinine si nje zoge te bardhe qe krejt papritur me vjen nga larte me merr ne krahe edhe ndjej si se gjej ne zemren time ne shpirt quditem dhe gjdo dite dhe gjdo stine vjen e me shton bukurine e rritem edhe ndjej si se gjej ne zemren time ne shpirt quditem dhe gjdo stine vjen e me shton bukurine.


Ky tekst u dërgua nga Floarba

Besa Krasniqi - Rritem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rritem".
3. Video është e këngës "Rritem", por nuk këndohet nga Besa Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Krasniqi:


Komente 0