Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa Krasniqi - Nervat M`i Ke Prish Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur zgjohem në mëngjes
shof vehtën në pasqyr,
jam aq e disponuar
dhe ndjehem gogja mirë.
Kurë dalë unë në qytet,
të shof si të mërdhir,
krejt ditën mu ma prishë
që të shof e kam vështir.
Kur nisëm për shtëpi.
nervat mu shumë mi qonë,
shof mbrapa kah më vjen
besom më irriton.
Ref:
Sa shumë pom norvozon
sa shumë po më bezdis
ik sa ma larg prej meje
se nervat po mi prish.

Kur kthehem ne shtepi
telefoni më cingrron,
se hap une me qellim
kujt ti përgjigjem skam.
Ulem në vetmi
të gjej pak qetsi
mesazhe pa nderpre,
ti me dergon.
Hap kompjuterin tim
të flas me shoqri,
nga dridhjet tua.
krejt nervat mi shkatrron.
Ref:
Sa shumë pom norvozon,
sa shumë po më bezdis
ik sa ma lerg prej meje,
se nervat po mi prish.

Kur zgjohem në mëngjes,
shof vehten në pasqyrë
jam aq e disponuar,
dhe ndjehem gogja mirë.
Kur dal unë ne qytet,
të shof si të mërdhir,
krejt ditën mu ma prish
që të shof e kam vështir.
Kur nisem për shtëpi
nervat mu shumë mi qonë
shof mbrapa kahë më vjen
besom më irriton.
Ref:
Sa shumë pom norvozon,
sa shumë po më bezdis
ik sa ma larg prej meje
se nervat po mi prish.

Ref:
Sa shumë pom norvozon ,
sa shumë po më bezdis
ik sa ma larg prej meje
se nervat mi ke prish.


Ky tekst u dërgua nga Besa Krasniqi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Besa Krasniqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/09/2009


Besa Krasniqi - Nervat M`i Ke Prish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nervat M`i Ke Prish".
3. Video është e këngës "Nervat M`i Ke Prish", por nuk këndohet nga Besa Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Krasniqi:


Komente 0