Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa Krasniqi - Ëndërr E Vertet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o
i mbulla syte erresira me vjen
du te ti magjinoj ashtu sic j e e e
u be koh qe ti nuk me she
si burgator ne jet e ve e tme e e
ti do dhe sdo po ajo..
jam e fort njesojj
do te them gjithmon

ref 2X
syt i kam shpirt te dua perjet kjo esht enderr e vertet
por ti sme do jo nuk me njeh
un e ti nuk ka me je et

ne posten time mesazhe nuk ka
dhe duket sikur jam braktisur nga gjithkush
premtimet tona qe don po i mban
si pasoje dhe un po tretemm

ti do dhe sdo po ajo..
jam e fort njesojj
do te them gjithmon

ref 2X
syt i kam shpirt te dua perjet kjo esht enderr e vertet
por ti sme do jo nuk me njeh
un e ti nuk ka me je et

eeeeeeee
puna ecen me ngadaaal
jam ne pritje
por tiiiii nuk jeee

ref 2X
syt i kam shpirt te dua perjet kjo esht enderr e vertet
por ti sme do jo nuk me njeh
un e ti nuk ka me je et
2X
e e e e e e e e ti me time e e e ee e e ti me ti me eeeeeee ti me time e e e e ti me ee e e e
Besa Krasniqi
Publikimi: 06/01/2011
Festivali: Top Fest 8


Besa Krasniqi - Ëndërr E Vertet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ëndërr E Vertet".
3. Video është e këngës "Ëndërr E Vertet", por nuk këndohet nga Besa Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Krasniqi:


Komente 0