Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Besa Krasniqi - Liroje Zemrën  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2015

2015-12-05T19:14:47

Muzika & Teksti:

Besa Krasniqi

Pjesëmarrëse në

Festivali i 54-të në RTSH
Nuk je vetëm
të ndjej
dhe të kam pranë
nuk jam vetëm
të ndjej
të ënderroj
jetën time ma shëron ma shëron….
gjitha mëndimet i harroj i harroj..
më jep forcë
ti më jep forcë

ska frik zemra ime
hapi krahët
fluturo
çdo ditë në jetën time
imagjinoj të jem
përgjithmonë
në erresirë
të mbaj më lart
ska më fjal
për ty ndërtoj
një bot
mbi tok
Liroje liroje zemrën
Liroje liroje zemrën


Më Shumë Këngë Nga Besa Krasniqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet