Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa x Bina - Asniher Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Para do mujve un' t'thash te du'
nuk e di pse jom largu'
hala s'jom tu e besu'
qysh m'ke bo per veti mu'?
a thu', a thu'? -Pse s'je me mu'?
a thu,' a thu'? Se je i shkrum per mu'.
Asniher' asniher' ne zemren tem
s'di ku je, nuk po di moj zemra jem
ike shpejt, ike shpejt prej zemres tem
nuk pe di moj zemra jem.
S'po shkrun me mu', e di qe je ka vun,
ku je tash pa mu'
se tjerat te kane lshu'
e lujte lojen ti me mu'
ma s'miri dite ti mu ru'
e n'momente t'fundit t'thash te du'
po veprat tua m'shtinen me u largu'
Asniher' asniher' ne zemren tem
s'di ku je, nuk po di moj zemra jem
ike shpejt, ike shpejt prej zemres tem
nuk pe di moj zemra jem 2x.
ku je pa mu'? 2x
s'po shkrun me mu' 2x.
ku je pa mu'? 2x
se ti ma theve zemren mu'
Besa x Bina
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/08/2022
Prod.: Skenny Beatz & Btm Soundz


Besa x Bina - Asniher
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asniher".
3. Video është e këngës "Asniher", por nuk këndohet nga Besa x Bina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0