Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa X Bina - A Me Dashtë? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  3

Spo muj un me besu
Spo muj un me t’harru
Ca mke bo ti mu (x2)
Spo muj un me besu
Spo muj un me t’harru
Ca mke bo ti mu

A me t’dasht a me tlon
Kjo dashni sun kalon (x2)

Letren a e ke lexu
Qe un ta kom shenu
Smujte ti mem ndryshu
Tlutna mos u merr me mu
Ti me mu
A je ngjendje ti mem rujt
Ti mem rujt
Besa x Bina
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/12/2023
Produksioni: Blerim Haziri


Besa X Bina - A Me Dashtë?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Dashtë?".
3. Video është e këngës "A Me Dashtë?", por nuk këndohet nga Besa X Bina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa x Bina:


Komente 0