Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besart Halimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  24
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Besart Halimi është një këngëtar i njohur. Djaloshi që u bë i njohur në spektaklin e talenteve të rinj “Ethet e së premtes mbrëma” që organizohej vite më parë në Tiranë, sot është ndër këngëtarët më të kërkuar në tregun kosovar. Besart Halimi ka grumbulluar rreth vetes shumë simpatizues që pëlqejnë dhe dëgjojnë muzikën e tij. Këngët e tij të njëpasnjëshme e kanë shndërruar në një këngëtar mjaft të pëlqyer dhe të dëgjuar nga publiku kosovar, veçanërisht nga moshatarët e tij. Në vitin 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Ethet E Së Premtes

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥Enderrat (2010)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Krayzie Xia

Demush Malaj

Armend Sherifi

Muaad

Kasso

Jashar Hoxha

Trim Jakupi

Potera

Dr.Nushi

Papushi

Tags: Besart Halimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet