Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besart Halimi - Ti Nuk Me Ndjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ouuouuouu...!!!

Ouuo Sa larg po shkon
syt i mbyll e më harrooon
Ooou sa larg të kam
Ouu jo ti smë don pran
ku do te shkosh?
kur zemra jote prap do t'më kerkon

Reff
Ti nuk më ndjen
Premtimet që ti i bëre
më nuk vlejn
Arsyet qi ti i thua jo
Nuk jan ato që
ne te dy po na ndajn
Ouuuoo

Ouuouu Sa larg po shkon
syt i mbyll e më harron
Ooou sa larg të kam
ouu jo ti smë don pran
ku do te shkosh?
kur zemra jote prap do t'më kerkon

Reff
Ti nuk më ndjen
Premtimet që ti i bëre
më nuk vlejn
Arsyet qi ti i thua jo
Nuk jan ato që
ne te dy po na ndajn
Ouuooo...


Ky tekst u dërgua nga  doNNaABesart Halimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/06/2010
Festivali: VFM 2011
Festivali: Zhurma Show 2010
Festivali: Çelësi Muzikor 4
Video Produksioni: Imagine Films


Besart Halimi - Ti Nuk Me Ndjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Me Ndjen".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Me Ndjen", por nuk këndohet nga Besart Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besart Halimi:


Komente 0