Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besart Halimi - Ne Tren Per Perzeren

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Tren Per Perzeren".
3. Video është e këngës "Ne Tren Per Perzeren", por nuk këndohet nga Besart Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besart Halimi - Ne Tren Per Perzeren  (Feat. Haliband)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  45

Video Produksioni:

Imagine Films

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Haliband

23/10/2011

2011-10-22T23:00:00+00:00Se di au kam treguar
e kam nje kenge o shume te mire
o plot usdaj por me nje hij
e me se miri e kendoj dhe percjelli me bir

E kam nje kenge o pa mahi
o edhe peja o ka ndi
ne lame, e qarshi
e ne dardani

Ref...
Skam len kend o pa e permend
dashurise o i kam lene vend,
dashuris o i kam lene vend
o ne tren per Perzeren
e mua njeher me ka o thene nje plak
kenga e halleve u bem lak,
kenga e halleve u bem lak
o se jeta nuk eshte kajmak
o nuk eshte kajmak .....

E kam nje kenge o pa e tepruar
eshte e leht o per ta kenduar
ne mahall nuk eshte nje fmi
qe nuk e din

E kam nje kenge o pa mahi
o tane kosova o e ka ndi
e me se miri e kendoj
e kendon edhe tii

ref...
Skam len kend o pa e permend
dashurise o i kam lene vend,
dashuris o i kam lene vend
o ne tren per Perzeren
e mu njeher me ka o thene nje plak
kenga e halleve u bem lak,
kenga e halleve u bem lak
o se jeta nuk eshte kajmak
o nuk eshte kajmak


Ky tekst u dërgua nga Idlir Luma   topsheqere
Më Shumë Këngë Nga Besart Halimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet