Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besart Halimi - Tjeter S'mund Te Dashuroj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tjeter S'mund Te Dashuroj".
3. Video është e këngës "Tjeter S'mund Te Dashuroj", por nuk këndohet nga Besart Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besart Halimi - Tjeter S'mund Te Dashuroj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Gojart Ferati

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-12-01T02:17:29+00:00Ooo onooo
Me ke pushtuar,
sikur asnje femer
Me ke pergjuar,
tingujt dhe zerin e zemres
Plot dashuri,plot ngrohtesi,
ti do te gjesh aty
Shum here mendoja se ti sdo ta kuptosh
Se dikujt tjeter ti pran gjithmon do ti qendrosh
e un pa ty,pa dashuri jom tjeter njeri

REF:
DO ta falja zemren ty me ty jeten dua ta jetoj,ta jetoj
Sa here jemi bashk te dy,
kuptoj tjeter smund te dashuroj s`dashuroj
Do ta falja zemren ty ,
me ty jeten dua ta jetoj,ta jetoj
Sa here jemi bashk te ty,kuptoj tjeter smund te dashuroj jo nuk dashuroj

Me ke vezhguar,me intuni te femres
Ti ke kuptuar fshehtesit ndjenjat e zemres
Plot dashuri, plot ngrohtësi
ti do te gjesh aty
Shum her mendoja se ti sdo ta kuptosh,
se dikujt tjeter ti pran gjithmone do te qendrosh
E un pa ty pa dashuri jom tjeter njeri

REF:
DO ta falja zemren ty,
me ty jeten dua ta jetoj,
ta jetoj sa here jemi bashk te dy
kuptoj tjeter s'mund te dashuroj s`dashuroj
Do ta falja zemren ty,
me ty jeten dua ta jetoj,ta jetoj
sa here jemi bashk te dy,
kuptoj tjeter s'mund te dashuroj,
jo nuk dashuroj


Ky tekst u dërgua nga L.SH
Më Shumë Këngë Nga Besart Halimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet