Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besart Halimi - Prapë Te Enderroj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

Besart Halimi

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Video Produksioni:

ASHA

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015

Komente

Asnjë Koment

11/02/2015

2015-02-11T08:00:01+00:00Part1
-Ndalem pyes veten si tbesova perseri
Tash i pashprese i vetmuar un po rri,me vjen inat qe u
mashtrova sikur nje femije duke tnjohur duke ditur ty dhe njeher kjo me jep tradhti.

Ref:
-Sdua te besoj nuk mundem sdua ta pranoj dhe askujt si tregoj se ty prap se ty prap tte enderroj
Sdua te besoj ne qfar kam hy,sdua ta pranoj kjo po me ndodh dhe askujt si besoj se ty prap te enderroj.

Part2
--Ndalem pyes veten si tbesova perseri
Tash i pashprese i vetmuar un po rri,me vjen inat qe u
mashtrova sikur nje femije duke tnjohur duke ditur ty dhe njeher kjo me jep tradhti.

Ref:-Sdua te besoj nuk mundem sdua ta pranoj dhe askujt si tregoj se ty prap se ty prap tte enderroj
Sdua te besoj ne qfar kam hy,sdua ta pranoj kjo po me ndodh dhe askujt si besoj se ty prap te enderroj.

*****
-Saher me the tedua spaske mendu ne mua,ti qe vjen ti qe shkon dhe me djeg si kjo raki.

Ref:Sdua te besoj nuk mundem sdua ta pranoj dhe askujt si tregoj se ty prap se ty prap tte enderroj
Sdua te besoj ne qfar kam hy,sdua ta pranoj kjo po me ndodh dhe askujt si besoj se ty prap te enderroj.


Ky tekst u dërgua nga Hanna
Më Shumë Këngë Nga Besart Halimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet