Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besart Halimi - Nuk Kthehesh Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7

Ti më the zërin mos e ngrit
Se bubullima nuk rrit lule
Është shiu ai që i rrit

E unë vazhdova e teprova
Gabova s'të ndëgjova
Ike ti për fajin tim ike ti -x2

Ref .
Gjynah me ty , gjynah me veten
Të vërtetën tash e di
Gjynah me ty , gjynah te Zoti
Aaaa nuk kthehesh ti jo s'kthehesh ti - x2

Strof2:
Ishe ti dritë në sytë e mi
Sa i pa drejtë u tregova
Sa e pafajshme ishe ti

E unë vazhdova e teprova
Gabova s'të ndëgjova
Ike ti për fajin tim ike ti -x2

Ref .
Gjynah me ty , gjynah me veten
Të vërtetën tash e di
Gjynah me ty , gjynah te Zoti
Aaaa nuk kthehesh ti jo s'kthehesh ti - x2Renditja: Top 200
Publikimi: 11/04/2016
Festivali: Zhurma Show 2016
Muzika: Kreshnik Avdiu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Besart Halimi - Nuk Kthehesh Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Kthehesh Ti".
3. Video është e këngës "Nuk Kthehesh Ti", por nuk këndohet nga Besart Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besart Halimi:


Komente 0