Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besart Ramiz Tafaj
Krijime letrare (6)
Biografia
Foto (2)
Komente (0)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6
 • Vendlindja:
 • Shipshan (Tropoje) 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Besart Ramiz Tafaj është një poet. Shkollën fillore e kreu në vendlindje pranë shkollës 9-vjeçare "Haxhi Zenuni" Buçaj. Ndërsa arsimin e mesëm e ka kryer po në vendlindje në Shkollën e Mesme të Bashkuar "Ali Iber Nezaj" Tropojë. Aktualisht studion në UPT , në Fakultetin e Inxh.Matematike dhe Inxh. Fizike , Dega Inxh.Matematike. Në korrik të 2015 ka botuar librin e tij të parë me poezi me titull "AKOMA BESOJ". Ka marrun pjesë në disa aktivitete letrare si "E Diela Poetike" dhe "...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një poezi »

Tags: Besart Ramiz Tafaj

Komente 0