Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besarta Krasniqi - Femrat Si Unë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me ke je ku po shkon
Hiq sme intereson
Une e shkreta kam besu
Cdo fjale qe ke thon
Ti vec aktron mashtron
Femrat si une lendon

Oh no no no

“nuk e di si t'kam besu
si lejova mem mashtru
Ti aspak sme meriton
Erdh koha ty me t’lon

loja jote sot merr fund!
ti me mua jo me kurr
don zhuan je qe aktron
por me mua kjo nuk shkon!"

Po shihet po te mungoj
Ti pa mu sje njesoj
E kuptove gabimin
Por apet ste pranoj!
T’kom harru besom
Kjo jet pa ty vazhdon
Ti ne ket zemren time
Jo jo s’ekziston

Shko kerkoje tjetren se me mu mbaroj
Nga ky moment edhe emrin po ta harroj

Go go dhe larg nga une qendro
Jo jo mos u kthe as mos e meno
Ti me mu tash o game over
Over game over..

“nuk e di si t'kam besu
si lejova mem mashtru
Ti aspak sme meriton
Erdh koha ty me t’lon

loja jote sot merr fund!
ti me mua jo me kurr
don zhuan je qe aktron
por me mua kjo nuk shkon!"

don zhuan pa ndjenja e pa zemer
Kurr ski me dit me respektu nje femer
Zemren gurr dhe zemren bosh ti ma ke fal
Po ta kthej dhe deren ta kom qel ti me dal

“nuk e di si t'kam besu
si lejova mem mashtru
Ti aspak sme meriton
Erdh koha ty me t’lon

loja jote sot merr fund!
ti me mua jo me kurr
don zhuan je qe aktron
por me mua kjo nuk shkon!"

Ky tekst u dërgua nga  XtinaRenditja: Top 200
Publikimi: 20/09/2013


Më Shumë Këngë Nga Besarta Krasniqi:


Komente 0


Besarta Krasniqi - Femrat Si Unë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femrat Si Unë".
3. Video është e këngës "Femrat Si Unë", por nuk këndohet nga Besarta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.