A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Besi - Vetem 2 Minuta


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/12/2010

2010-12-13T21:45:51

Participating in

Top Fest 7


Ty te deshta, Ti me deshte
Sa te lumtur ishim ne
Ti ishe ajo qe te gjitha mi plotesove.

Qka ndodhi nuk kuptoj veq se esht faji im.
vetese kurr sja fali pse me ty bera gabim.

Vetem 2 minuta mi jep tlutem se po vuaj.
Vetem 2 minuta te vertetoj se shum te dua. (2x)

Ende me do apo sme do
Tlutem 1 shanc une ty.
Un te dua shum e shum se mendon.

E ti ke ende dashuri tlutem baby mos ndrysho smund ta kthej kohen tash do ta kthej me beso


Vetem 2 minuta mi jep tlutem se po vuaj.
Vetem 2 minuta te vertetoj se shum te dua. (4x)


Lyrics submited by Laura..
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019