Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Behluli - Dilema Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Inatin se kom me ty
Por me veten
M'ke zhgenjy si asnje tjeter

Menja po m'thot me t'lane me ik
E zemra po m'thot hala me t'prit

Mos bon ksi loja
Se nuk eshte nevoja
Ma mire vet se me jetu n'paranoja

Dilema baby na myten dilemat
A jena kallxom bejbi a s'jena
Na myten dilemat
Dyte fajet i kena
Harro qe une kthena
Le mo se fmi s'jena

Ti din me m'dashte sikur ne perralla
Din me me largu t'pelqejne dramat
Menja po m'thot me t'lane me ik
E zemra po mthot hala me t'prit

Dilema baby na myten dilemat
A jena kallxom bejbii a s'jena
Na myten dilemat
Dyte fajet i kena
Harro qe une kthena
Le mo se fmi s'jena x2


Ky tekst u dërgua nga Tina

Besiana Behluli - Dilema
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dilema".
3. Video është e këngës "Dilema", por nuk këndohet nga Besiana Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besiana Behluli:


Komente 0