Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Kertusha - Hap Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

a njeh ti kte zemren time
aje munduar qe ta kuptosh
dhe kur rreh fort zgjon kujtime
hap zemren tende ta pranosh

a njeh ti kte boten time
kur dashuroj behem lot
jo nuk jan kot vec premtime
esht ndjenja ime qe kam sot

refreni
te dua sa nuk gjej fjal
ta shpreh me mir nuk di
po kur dielli perendon si drit me behesh ti
kur te shoh te buzeqeshur
lumturi nuk ndjej
ka edhe dit qe un jam vetem ty askund ste gjej


dhe cdo gje tjeter vec shpirtit tim do e paguja me cdo cmim
kur jemi afer un dhe ti kur jemi afer un dhe ti me largohet cdo trishtim

a njeh ti kte boten time kur dashuroj behem lot dhe nuk jan kot
vec premtime esht ndjenja ime qe kam sot

te dua sa nuk gjej fjal ta shpreh me mir nuk di
kur te shoh te buqeshur lumturi
nuk ndjenj ka edhe dit qe un jam vetem ty askund ste gjej
por kur dielli pernedon si drit me behesh ti 4x

Ky tekst u dërgua nga saraPublikimi: 20/01/2015


Më Shumë Këngë Nga Besiana Kertusha:


Komente 1


Besiana Kertusha - Hap Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hap Zemren".
3. Video është e këngës "Hap Zemren", por nuk këndohet nga Besiana Kertusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.