Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Mehmedi - Klithje Jete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

S'te quaja dot sezone
jeta ime e dashur,
a ni egersire u beje
pergedhelje ma kafshoje
une dhe ti...
nje perpjekje e munduar
balade nde to berrije
vret ne shpirt peshtije
une vuaja per ty
digjesha per ty
une dhe ti...
nje perpjekje madheshtore

Falma lumturine
diellin e lirine
falma dashurine
jete, jeta ime

REF 2x
ohh jete, endrra ime
une te dua moj e meshuar


Ky tekst u dërgua nga AanniilaBesiana Mehmedi
Publikimi: 30/09/2010
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 10
Video Produksioni: ASHA


Besiana Mehmedi - Klithje Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Klithje Jete".
3. Video është e këngës "Klithje Jete", por nuk këndohet nga Besiana Mehmedi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besiana Mehmedi:


Komente 0