Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Mehmedi - Sytë E Mi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Maratona E Këngës Popullore Qytetare, Vol. 7"

Komente

Asnjë Koment

01/11/2006

2006-10-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sytë E Mi" kënduar nga Besiana Mehmedi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besiana Mehmedi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sefe Duraj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nje zjarrë qe kam
ne sytë e mi
Shumë lotë kam derdh
per dashuri

Nuk ke ti drejt
me mu me u tallë
dije vajzë sjam gurë
por jam ni njeri 2x

Fluturo dallendyshe te ajo ti shko
Dy pika loti mbi te ja lesho
Le ti kete kujtim o , nga dy sytë e mi
Le ta di se jeten e jap per dashuri

Sytë e mi , Sytë e mi , Sytë e mi ,
vajë vajë vajë do ti hudh ne zjarr veq per dashuri

Skam bere mekat qe kam lotu nje keng me vaj qe kam kendu. Qka pom vyn nket jet me jetu skam bere mekat qe tkam dashuru 2x

Fluturo dallendyshe te ajo ti shko dy pika loti mbi te ja lesho le ti ket kujtim o nga dy syt e mi le ta di se jeten e jap per dashuri

Syt e mi syt e mi syt e mi vaj vaj vaj do ti hudh ne zjarr veq per dashuri 3xMë Shumë Këngë Nga Besiana Mehmedi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet