Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Besiana Mehmedi & Shkodran Tolaj - Imagjino  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  39

Komente

Asnjë Koment

22/09/2013

2013-09-22T16:03:21+00:00

Më Shumë Nga

Shkodran Tolaj

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Avni Qahili

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2013
Hej atje ku do të jetoj me ty
Do të jetë një planet i ri për ne të dy
Larg nga kjo botë me plot hipokrizi e kureshtarë
Ku liria nuk është vetëm fjalë
Ëndrra le t’jetë realitet
Të jetojmë në një tjetër planet
Në një kasolle apo kështjellë
Me diell.

Imagjino
Sa ideale do të ishte kjo
Planet për ne, tepër I veccantë
Parajsa jonë, garant.
Hej, me emrin tënd ccdo gjë t’filloj
Në ccdo skaj parajse ty të shikoj
Ti të jesh buka, uji, natë dhe mëngjes
O, ti gjithccka të jesh.
Ëndrra le t’jetë realitet
Të jetojmë në një tjetër planet
Në një kasolle apo kështjellë
Me diell.


Më Shumë Këngë Nga Besiana Mehmedi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet