Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Besiana Shkodra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Besiana Shkodra është një këngëtare e njohur. Muzika ka qene pjese e saj qe nga fillimi jetes. Ka kryer shkollen fillore te muzikes ne Gjilan, instrumentin viole. Besiana vazdhoi muziken edhe ne shkollen e mesme kur pulikoi 2 kenge. Tani ajo studion ne Prishtine ne fakultetin e arteve ne degen e muzikes. Shpresojm te kete me shume publikime kengesh nga Besiana. Më datë 29 Dhjetor 2013, Besiana Shkodra publikon videoklipin "Together", në bashkëpunim me Dardan Ferati. Videoklipi u prodhua n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Nita Bahtiri

Liridona Spahiu

Anita Musliu

Dorentina Berishaj

Fjolla Shala

Edona Vatoci

Qendresa Batllava

Dj Landa

Sadie Zharki

Arta Lala


Tags: Besiana Shkodra

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet