Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Shkodra

Besiana Shkodra
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 9 Mars 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40

Besiana Shkodra është këngëtare e njohur. Muzika ka qene pjese e saj qe nga fillimi jetes. Ka kryer shkollen fillore te muzikes ne Gjilan, instrumentin viole. Besiana vazdhoi muziken edhe ne shkollen e mesme kur pulikoi 2 kenge. Tani ajo studion ne Prishtine ne fakultetin e arteve ne degen e muzikes. Shpresojm te kete me shume publikime kengesh nga Besiana.

Më datë 29 Dhjetor 2013, Besiana Shkodra publikon videoklipin "Together", në bashkëpunim me Dardan Ferati. Videoklipi u prodhua nga Gm Creative.

Më datë 22 Mars 2018, Besiana Shkodra publikon videoklipin "Me T'pritë".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0