Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Besim Krasniqi - Nikotine  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/06/2014

2014-06-08T00:22:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nikotine" kënduar nga Besim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet