Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Besim Krasniqi - Prizrenase Te Marrt Lumi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/01/2015

2015-01-25T09:16:53

Teksti:

Izet RraciKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prizrenase Te Marrt Lumi" kënduar nga Besim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin