Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Morina - Bini Ju Tupana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Dua te jem vetem sot s'du asnjeri o Zot pse ma humbe gjith at lumturi.Zemra don mem plas e humba qdo shpres njeriun qe e deshta sot po ben martes.

Ref:Bini ju tupana dasmor luni n'valle amanet keshtu tme qoni ne varr 2x.

E shikoi ket foto zemren helm ma mbush ajo sot martohet me shokun tim te ngusht. Shokut borgj sja pata qe ma prishi jeten ajo sot martohet e mu ma la veq vdekjen

Ref:Bini ju tupana dasmor luni n'valle amanet keshtu tme qoni ne varr 5x


Ky tekst u dërgua nga Sara

Besim Morina - Bini Ju Tupana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bini Ju Tupana".
3. Video është e këngës "Bini Ju Tupana", por nuk këndohet nga Besim Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besim Morina:


Komente 0