Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Morina - Qaj Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pse çdo vajz kur e takoj
Se je ti gjithmon mendoj
Por kur ndalem e shiqoj
Mirë e shoh se po gaboj

Pse çdo nat kur bii me fjet
Te shoh ëndërr tuj buzqesh
Por kur zgjohem ne mengjes
Po e shoh se është e vertet

Qaj per ty preii kur shkove
Kur me le kur me harrove
Pse nuk m'ndalen kurr kta lot
Qava dje po qaj dhe sot Ref.(2x)

Te kam dasht por s'me besove
Me urrejte u largove
Sa te kom dasht e din ai zot
Vetem zemra ty ta thot

Mka plas zemra ndysh esht nda
Kur me tjetrin te ka pa
Kur ti puthje i dhurove
Me qellim ti me lendove

Qaj per ty preii kur shkove
Kur me le kur me harrove
Pse nuk m'ndalen kurr kta lot
Qava dje po qaj dhe sot Ref.(2x)

Qaj per ty preii kur shkove
Kur me le kur me harrove
Pse nuk m'ndalen kurr kta lot
Qava dje po qaj dhe sot Ref.(2x)

Ky tekst u dërgua nga Agnesa HajdiPublikimi: 13/07/2013


Më Shumë Këngë Nga Besim Morina:


Komente 0


Besim Morina - Qaj Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaj Per Ty".
3. Video është e këngës "Qaj Per Ty", por nuk këndohet nga Besim Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.