Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Morina - Qe Nga Mbramja E Matures Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Në këtë nat plot me yje në këtë nat të qet po e pres mëngjesin po e pres veq vet Në këtë nat plot me yje në këtë nat të qet po e pres mëngjesin po e pres veq vet

ref (x2) Tani e kuptova se ku kam gabu pse ta fala zemren e pse t'thash te du

po mendoj per ty po mendoj per veten dikur ishim bashk e tash mbetem vetem
po mendoj per ty po mendoj per veten dikur ishim bashk e tash mbetem vetem

ref(x2) Tani e kuptova se ku kam gabu pse ta fala zemren e pse t'thash te du

Ky tekst u dërgua nga FatlumePublikimi: 08/02/2014


Më Shumë Këngë Nga Besim Morina:


Komente 0


Besim Morina - Qe Nga Mbramja E Matures
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qe Nga Mbramja E Matures".
3. Video është e këngës "Qe Nga Mbramja E Matures", por nuk këndohet nga Besim Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.