Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Morina - Nese Kam Gabuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Po agon megjesi gjum nuk kam ne sy
jam i lodhur nuk me ze gjumi tu mendu
por ty a thu a gabova a pata te drejt

Qe me ty kurr nuk ndjeva dashuri
sinqert

2 X.Nese kam gabuar zot falma gabim
Nese pata te drejt tasht ma jep shporblimi

Shpesh te ty ndryshova fjale dashuri
as njeher nuk besova te lidhem
me ty her e kuptova se po aktrim
ti gjithmon ke vepruar kunder qefit tim

3 X. Nese kam gabuar zot falma gabimi
Nese pata te drejt tasht ma jep shporblimi

Ky tekst u dërgua nga LyraPublikimi: 01/04/2013


Më Shumë Këngë Nga Besim Morina:


Komente 0


Besim Morina - Nese Kam Gabuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Kam Gabuar".
3. Video është e këngës "Nese Kam Gabuar", por nuk këndohet nga Besim Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.