Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Morina - Pse Mu Kjo Jet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

pse mu kjo jettt
veq me lot pom shkon
pse mu kta sy kurr
nuk pom pushojn

2ref nisem per nshkoll
jam ne klas te par
a kush me percjell
se nanen se kam

kur shkoj ne shkoll
shokt po i ndegjoj
mu ket dhyrat nana ma ka dhan

2ref sa ikam lakmi
kur po i ndegjoj
ohh zot i madhh
pse jetim un jam

kur kthehem nga shkolla
te gjith i takoj
syri kerkon nanen
qe te perqafojj

2 ref djali i rritur
fort ndermend spom shkon
perqafimi nanes
shum po me mungon

me shiqon ne sy
dhe i ndegjoj kto fjal
dija vleren nanes
ajo sa tjet gjall

2ref se dikur osht von
shum ke me kerku
ajo mo nuk kthehet
ti ke me u pendu

Ky tekst u dërgua nga donkaPublikimi: 13/07/2013


Më Shumë Këngë Nga Besim Morina:


Komente 1


Besim Morina - Pse Mu Kjo Jet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Mu Kjo Jet".
3. Video është e këngës "Pse Mu Kjo Jet", por nuk këndohet nga Besim Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.