Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Morina - Sa Shum Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


zote te lutem mem ndihmu 2ref
at qe edua me bashko
askan tjeter
se dua ne jete
pa te jam i shkreht 2ref

kaluan shum vite
qe sjemi takuuu
vetem zoti i madh 2ref
edi se sa shum te du 2ref

sa her dale neper qytet 2ref
shiqoj rruget mbushur plot
kur un ty nuk te takoj
syt me mbushen lot

brigde 2


Ky tekst u dërgua nga liridona nga norqa

Besim Morina - Sa Shum Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shum Te Dua".
3. Video është e këngës "Sa Shum Te Dua", por nuk këndohet nga Besim Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besim Morina:


Komente 0