Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Permet 
  • Mosha:
  • 56 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
Besim Shabani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ledi (M)

Arund Beqiri

2m

Bajram Hajdini

Taboo

Mmg

B-Ullet

Sbga-Gr

Mad Boy

Zibo

Tags: Besim Shabani


Komente mbi këtë artist