Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Tafolli - Dimer Perhere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

(2x:)
T'kam lut mos shko
T'kam lut të mos më lendosh
Si fëmijë kam qajt kur ti je largu
Pa pikë mëshire më le mua

(REF 2x:)
Pa ty e ftoft qenka jeta
As djelli s'ngroh më si atëherë
Pa ty vet, une mbeta
nuk ka ma verë
dimër përherë

(2x:)
T'kam lut mos shko
t'kam lut të mos më lendosh
Si fëmijë kam qajt kur ti je largu
pa pikë mëshire më le mua

(REF 2x:)
Pa ty e ftoft qenka jeta
As djelli s'ngroh më si atëherë
Pa ty vet, une mbeta
nuk ka ma verë
dimër përherë

2x:)
nuk ka ma verë
dimër përherë
Besim Tafolli
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/09/2013


Besim Tafolli - Dimer Perhere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dimer Perhere".
3. Video është e këngës "Dimer Perhere", por nuk këndohet nga Besim Tafolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besim Tafolli:


Komente 0